Manicure monofazowy

NARESZCIE W POLSCE I W NASZYM GABINECIE!

Rewolucyjna technika  pokrywania płytki paznokcia - połączenie żelu i lakieru. Warstwy utrwala się lampą UV, dzięki czemu manicure/pedicure utrzymuje się ok 2 tygodni.  Jest to absolutny hit wśród gwiazd, teraz dostępny także u nas w bardzo korzystnych cenach:

MANICURE       - 55 PLN

PEDICURE       -  75 PLN

Szczegóły oferty dostępne w salonie. Zapraszamy!

ATACHE

Ekskluzywne zabiegi na twarz już dostępne w naszym gabinecie!

Doskonałe kosmetyki firmy ATACHE to innowacyjna i konkurencyjna linia kosmetyków, która daje widoczne efekty już po jednym zabiegu. Dla naszych klientów wprowadziliśmy atrakcyjne zabiegi:

1. Vital Age Retinol -  Intensywny program przeciwzmarszczkowy na twarz z Retinolem i koenzymem Q10. Zabieg redukuje istniejące zmarszczki, pobudza odnowę komórek, spowalnia procesy starzenia się skóry - 180 PLN.                     

2. Despigmen - Zabieg rozświetlająco-nawilżający na twarz, poprzedzony mikrodermabrazją. Redukuje przebarwienia. Aktywne składniki najnowszej generacji skutecznie rozjaśniają przebarwienia i znacznie poprawiają koloryt skóry dając pożądany i długotrwały efekt.  Zabieg w serii - 190 PLN

3. C-Vital - Przeciwzmarszczkowy zabieg rozświetlająco-nawilżający z czystą witaminą C. Połączenie trzech składników w jednym zabiegu: czystej witaminy C w postaci trwałej, witaminy E i kwasu liponowego daje niebywałe efekty. Terapia przywraca skórze świetlistość i żywotność. Skóra jest odżywiona, doskonale nawilżona, rozjaśniona i sprężysta.  - 150 PLN

 

 

 

Make a free website with Yola