Zobacz tez: https://www.facebook.com/fabrykaurody123/

Witamy serdecznie!

FABRYKA URODY - BEAUTY CENTER JEST SALONEM FIRMOWYM KLAPP 

i GERMAINE de CAPUCCINI

Wiemy jak ważny dla każdego z nas jest wygląd. Każdy z nas chce czuć się piękny i zadbany. Nasz wykwalifikowany personel pomoże zrealizować te marzenia. Naszą ofertę dostosowujemy do potrzeb klientów, dbamy o pełen komfort każdego zabiegu, tak, aby w pełni wykorzystać czas spędzony w naszym gabinecie.

Szeroki zakres usług fryzjerskich, kosmetycznych (na twarz i ciało, manicure, pedicure) oraz masaże sprawią, że poczują się Państwo w naszym salonie otoczeni wyjątkową troską. Pracujemy na bazie profesjonalnych kosmetyków gabinetowych KLAPP i Germaine de Capuccini. Stosujemy również: Attaché, Bandi, Shellac, Peggy Sage oraz Joico, CeCe of Sweden i artégo

Podczas zabiegów wykorzystujemy nowoczesne urządzenia renomowanych firm, posiadające certyfikaty bezpieczeństwa dopuszczające do stosowania na rynku UE. Jako nieliczni w okolicy używamy autoklawu - urządzenia do sterylizacji narzędzi używanych w gabinetach kosmetycznych. Wiemy, jak ważna jest higiena pracy i zdrowie naszych klientek.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji oraz bogatej oferty.
Do zobaczenia w naszym salonie!

Salon mieści sie w Jablonnie, tuż za granicą Warszawy, przed Legionowem.

Obok salonu jest wygodny parking oraz przystanek linii autobusowych 731 i 741 zapewniajacych dogodny dojazd z Białołęki, Tarchomina, Nowodworów, Winnicy, Dąbrówki Szlacheckiej  oraz Legionowa i Chotomowa.

 
 

Make a free website with Yola